اعلام گمشدن اشیا و مدارک خود، ثبت آگهی مفقودی، استعلام وضعیت گمشده و ... را با اپلیکیشن آنی یاب تجربه کنید.

اختراع آنی یاب در سال 2012 تنها روش آسان، سریع و کم هزینه با قابلیت تجاری درجهان بوده که موفق به دریافت گواهی ثبت اختراع و گواهی تایید فنی نرم افزار شد.

  • بدون نیاز به دانلود

  • بدون محدودیت برای اندروید و آیفون

hero-image
ico-bkg
دسترسی سریع

در سریع ترین حالت ممکن اعلام مفقودی گمشده خود را انجام دهید و به سادگی استعلام وضعیت آن را دریافت کنید.

ico-bkg
ثبت در روزنامه

با چند کلیک به سرعت مراحل چاپ اعلام مفقودی مدارک خود در روزنامه کثیرالانتشار را انجام دهید و خیال خود را از بابت سواستفاده از مدارک خود آسوده کنید.

ico-bkg
خرید آسان

در ساده ترین و سریع ترین حالت ممکن سفارش خرید خود را ثبت کنید و منتظر دریافت محصول خود بمانید.


ثبت آسان گمشده ها و پیداشده ها

در اپلیکیشن آنی یاب امکانی فراهم است که در صورت گم کردن اشیا و مدارک خود میتوانید مشخصات گمشده خود را در سامانه آنی یاب ثبت کنید و منتظر یافتن و اطلاع رسانی آن از طریق سامانه بمانید . همچنین اگر اشیا و مدارکی یافتید می توانید در سامانه ثبت نمایید تا ما مالک شی یا مدرک پیداشده را برای تان بیابیم.

سفارش آگهی مفقودی در روزنامه

از قابلیت های دیگر اپ آنی یاب سفارش چاپ آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار میباشد، فقط با وارد کردن اطلاعات پایه و چند کلیک سافرش آگهی خود رو ثبت نمایید و دیگر نگران سواستفاده از مدارک گمشده خود نباشید.

ثبت اشیا و مدارک خود در سامانه

در اپ آنی یاب لیست اموال خود را به همراه کد منحصر به فرد آنی یاب خود ثبت کنید تا در صورت نیاز و گمشدن آنها به راحتی بتوانید مدارک و اشیا خود را ردیابی کنید.

content-image

چرا آنی یاب! چرا ما اینجاییم …

زیرا آنی یاب اولین و تنها سامانه ملی ثبت گمشده ها و پیداشده های کشور است که با ادارات پست سراسر کشور همکاری فعال دارد.

feature-icon
دسترسی آسان

به علت حضور باجه های آنی یاب در ادارات پست سراسر کشور دسترسی به خدمات و تهیه محصولات آنی یاب بسیار سهل و آسان است.

feature-icon
خدمات پیامکی

یکی از روش های اصلی خدمات دهی آنی یاب خدمات پیامکی ست و حتی در صورت عدم دسترسی به اینترنت نیز امکان بهره برداری از خدمات ما را دارید.

feature-icon
حریم خصوصی

در صورت یافتن اشیا و مدارک شما در آنی یاب حریم خصوصی شما کاملا حفظ شده و اطلاعات تماس شما در اختیار یابنده قرار نمی گیرد بلکه به صورت تماس امن از بستر آنی یاب ارتباط شما و یابنده برقرار می شود.

آنی یاب چیست و چطور شکل گرفت ؟

  • برند آنی یاب در سال 1390 به دنبال ثبت اختراع شماره 71495 توسط آقای سید مهدی قیصری به ثبت رسید.

  • این برند با فعالیت در زمینه خدمات اشیا گمشده و پیدا شده شروع به کار کرد و با تولید برچسب های آنی یاب گامی بزرگ در شناسایی مالکین اشیاء بدون هویت ایجاد نمود به نحوی که هر شی حاوی برچسب آنی یاب دارای هویت و مشخصاتی نظیر ارتباط با مالک بوده و این فناوری یکی از زیر شاخه های اینترنت اشیاء (IOT) می باشد.

  • اختراع آنی یاب در سال 2012 تنها روش آسان، سریع و کم هزینه با قابلیت تجاری درجهان بوده که موفق به دریافت گواهی ثبت اختراع و گواهی تایید فنی نرم افزار شد.

مدیرعامل و مخترع آنی یاب

سید مهدی قیصری

سال ثبت اختراع 1390


content-image
content-image

داستانهایی از مشتریان ما

تجربه های برخی از مشتریان آنی یاب در استفاده از محصولات و خدمات آنی یاب را در این بخش مشاهده می کنید.

سیستم ردیابی پیامکی و بسته های آنی یاب برای اولین بار در ایران و دنیا برای اشیاء گمشده و سرقت شده ثبت اختراع شده است

بیش از 80 اداره پست در سراسر ایران خدمات آنی یاب را ارائه میکنند.

80

ادارات پست
طرف قرارداد آنی یاب

4.85

5,305 امتیاز


سوالات متداول

برای مشاهده سوالاتی که ممکن است داشته باشید اینجا را مشاهده کنید، در صورتی که پاسخ خود را نیافتید از بخش تماس با ما مشکل خود را بیان کنید.

آنی یاب قابلیت پیاده سازی روی چه کالا هایی را دارد؟

1. انواع کیف ها ( پول ، دستی و..) 2. گوشی های تلفن همراه 3. لپ تاپ-تبلت 4. فلش مموری یا هارد دیسک 5. کارت سوخت- گواهینامه 6. کارت ملی وشناسنامه 7. انواع کارتهای شناسایی(دانشجویی-نظامی-کارت سربارزی و...) 8. اسناد مسکونی و... 9. اسناد بانکی (چک ها ،کارت عابر بانک و...) 10. دفترچه بیمه 11. بیمه نامه ها 12. نامه های مهم و بزودی قابلیت پیاده سازی برای اموالی مانند یخچال، تلویزیون و... اجرایی خواهد شد.

مزایای سیستم ردیابی پیامکی چیست؟

1.ارزان بودن 2.راحت بودن انجام فرآیند ردیابی برای عموم مردم 3.پیشگیری از سرقت و گمشدن 4.در صورت گمشدن قابلیت ارتباط دهی بین مالک و یابنده در کمترین زمان ممکن 5.در دسترس بودن برای همه 6.قابلیت پیاده سازی و پیگیری توسط سازمانها 7.قابلیت پیاده سازی بر روی اکثریت کالاها و اسناد

آیا شارژ این سیستم استفاده های دیگری هم دارد؟

بلی.. چنانچه مدارک اعضای خانواده یا دوستان شما فاقد لیبل آنی یاب بوده و گم شده است، شما می توانید تنها با ارسال یک پیامک از وضعیت آن مطلع شوید. با استفاده از این امکان دیگر نیازی نیست، جهت اطمینان از پیدا شدن یا پیدا نشدن مدرک یا مدارک آشنایان خود به اداره پست یا دیگر مراکز مراجعه کنید، بلکه با ارسال یک پیامک به سامانه آنی یاب (30005020) می توانید از وضعیت مدرک/مدارک آنها مطلع شوید.

گروه هدف آنی یاب چه کسانی می باشند؟

تمام افراد جامعه مدارک یا اشیائی را دارند که نیاز به لیبل مجهز به کد رهگیری آنی یاب دارد هر نوزادی که به دنیا می آید کارت ملی و شناسنامه دارد که نیاز به لیبل رهگیری آنی یاب دارد، همچنین سازمانها و شرکت هایی که موارد پاسخ داده شده در سوال 1 را تولید یا وارد می کنند.

سوالات بیشتری دارید؟ سوال خود را اینجا مطرح کنید
content-image

تجربه فوق العاده کاربری در خدمات گمشده و پیداشده

قابلیت همگام سازی در همه دستگاه ها، مدیریت آسان اموال و اشیا و مدارک خود، تجربه سفارش آسان محصول و چاپ انواع آگهی در روزنامه کثیرالانتشار و ...

  • رایگان

  • با پشتیبانی 24 ساعته